Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 

Logowanie

Logowanie za pomocą Centralnej Usługi Uwierzytelniania PRz. Po zakończeniu pracy nie zapomnij zamknąć przeglądarki.

Journal of Mathematics and Applications

Journal of Mathematics and Applications
1/38, DOI: 10.7862/rf.2015.1

Starlikeness and convexity of certain integral operators defined by convolution

J. Aggarwal, R. Mathur

DOI: 10.7862/rf.2015.1

Abstract

References

[1] S. Bulut, The generalization of the generalized Al-Oboudi di erential operator, Applied Mathematics and Computation, vol. 215, no. 4, pp. 14481455, 2009.
[2] H. O. Guney and S. Bulut, Convexity and Spirallikeness Conditions for Two New General Integral Operators, Journal of Mathematics, Volume 2013, Article ID
841837, 8 pages.
[3] B. A. Frasin, New general integral operators of p-valent functions, Journal of Inequalities in Pure and Applied Mathematics , vol. 10, no. 4, article 109, p. 9, 2009.

About this Article

TITLE:
Starlikeness and convexity of certain integral operators defined by convolution

AUTHORS:
J. Aggarwal (1)
R. Mathur (2)

AUTHORS AFFILIATIONS:
(1) Department of Mathematics, Govt. Dungar (P.G.) College, Bikaner, India
(2) Department of Mathematics, Govt. Dungar (P.G.) College, Bikaner, India

JOURNAL:
Journal of Mathematics and Applications
1/38

KEY WORDS AND PHRASES:
Multivalent functions, Starlike Functions, Convex Functions, Convolution

FULL TEXT:
http://doi.prz.edu.pl/pl/pdf/jma/30

DOI:
10.7862/rf.2015.1

URL:
http://dx.doi.org/10.7862/rf.2015.1

RECEIVED:
2014-06-28

COPYRIGHT:
Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza; al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów
tel.: +48 17 865 11 00, fax.: +48 17 854 12 60
Administrator serwisu: