Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 

Logowanie

Logowanie za pomocą Centralnej Usługi Uwierzytelniania PRz. Po zakończeniu pracy nie zapomnij zamknąć przeglądarki.

Journal of Mathematics and Applications

Journal of Mathematics and Applications
07/41, DOI: 10.7862/rf.2018.7

Some Triple Difference Rough Cesàro and Lacunary Statistical Sequence Spaces

Ayhan Esi, Nagarajan Subramanian

DOI: 10.7862/rf.2018.7

Abstract

References

  1. A. Esi, On some triple almost lacunary sequence spaces defined by Orlicz functions, Research and Reviews: Discrete Mathematical Structures 1 (2) (2014) 16-25.
  2. A. Esi, M. Necdet Catalbas, Almost convergence of triple sequences, Global Journal of Mathematical Analysis 2 (1) (2014) 6-10.
  3. A. Esi, E. Savas, On lacunary statistically convergent triple sequences in probabilistic normed space, Appl. Math. and Inf. Sci. 9 (5) (2015) 2529-2534.
  4. A.J. Dutta, A. Esi, B.C. Tripathy, Statistically convergent triple sequence spaces defined by Orlicz function, Journal of Mathematical Analysis 4 (2) (2013) 16-22.
  5. S. Debnath, B. Sarma, B.C. Das, Some generalized triple sequence spaces of real numbers, Journal of Nonlinear Analysis and Optimization 6 (1) (2015) 71-79.
  6. H. Kizmaz, On certain sequence spaces, Canadian Mathematical Bulletin 24 (2) (1981) 169-176.
  7. P.K. Kamthan, M. Gupta, Sequence Spaces and Series, Lecture Notes, Pure and Applied Mathematics, 65 Marcel Dekker Inc. New York, 1981.
  8. J. Lindenstrauss, L. Tzafriri, On Orlicz sequence spaces, Israel J. Math. 10 (1971) 379-390.
  9. J. Musielak, Orlicz Spaces, Lectures Notes in Math., 1034, Springer-Verlag, 1983.
  10. A. Sahiner, M. Gurdal, F.K. Duden, Triple sequences and their statistical convergence, Selcuk J. Appl. Math. 8 (2) (2007) 49-55.
  11. A. Sahiner, B.C. Tripathy, Some I-related properties of triple sequences, Selcuk J. Appl. Math. 9 No. (2) (2008) 9-18.
  12. N. Subramanian, A. Esi, The generalized tripled difference of χ 3 sequence spaces, Global Journal of Mathematical Analysis 3 (2) (2015) 54-60.
  13. A. Esi, N. Subramanian, The triple sequence spaces of χ 3 on rough statistical convergence defined by Musielak Orlicz function of p-metric, Asian Journal of Mathematical Sciences 1 (1) (2017) 19-25.
  14. N. Subramanian, A. Esi, M.K. Ozdemir, Some new triple intuitionistic sequence spaces of fuzzy numbers defined by Musielak-Orlicz function, J. Assam Acad. Math. 7 (2017) 14-27.
  15. A. Esi, N. Subramanian, A. Esi, Triple rough statistical convergence of sequence of Bernstein operators, Int. J. Adv. Appl. Sci. 4 (2) (2017) 28-34.

About this Article

TITLE:
Some Triple Difference Rough Cesàro and Lacunary Statistical Sequence Spaces

AUTHORS:
Ayhan Esi (1)
Nagarajan Subramanian (2)

AUTHORS AFFILIATIONS:
(1) Department of Mathematics, Adiyaman University, TURKEY
(2) Department of Mathematics, SASTRA University, INDIA

JOURNAL:
Journal of Mathematics and Applications
07/41

KEY WORDS AND PHRASES:
Analytic sequence; Musielak-Orlicz function; Triple sequences; Chi sequence; Cesàro summable; Lacunary statistical convergence

FULL TEXT:
http://doi.prz.edu.pl/pl/pdf/jma/70

DOI:
10.7862/rf.2018.7

URL:
http://dx.doi.org/10.7862/rf.2018.7

RECEIVED:
2018-07-02

COPYRIGHT:
Publishing House of Rzeszow University of Technology Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszow

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza; al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów
tel.: +48 17 865 11 00, fax.: +48 17 854 12 60
Administrator serwisu: