Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 

Logowanie

Logowanie za pomocą Centralnej Usługi Uwierzytelniania PRz. Po zakończeniu pracy nie zapomnij zamknąć przeglądarki.

Journal of Mathematics and Applications

Journal of Mathematics and Applications
10/37, DOI: 10.7862/rf.2014.10

Certain subordination results on the convolution of analytic functions

Poonam Sharma, Rajesh K. Maurya

DOI: 10.7862/rf.2014.10

Abstract

References

[1] S. S. Miller, P. T. Mocanu, Differential Subordinations, Marcel Dekker, Inc., 2000.
[2] St. Rusheweyh, Convolution in Geometric Function Theory, Les Presses de l’Univ. de Montreal, 1982.
[3] St. Ruscheweyh, T. Sheil-Small, Hadamard product of schlicht functions and the Poyla-Schoenberg conjecture, Comm. Math. Helv., 48 (1973), 119-135.
[4] St. Ruscheweyh, J. Stankiewicz, Subordination under convex univalent function, Bull. Pol. Acad. Sci. Math., 33 (1985), 499-502.
[5] J. Sok´o l, The convexity of Hadamard product of three functions, J. Math. Appl., 29 (2007), 121-125.
[6] J. Stankiewicz, Z. Stankiewicz, Some Applications of the Hadamard Convolution in the Theory of Functions, Ann. Univ. Mariae Curie-Sklodowska, 40 (1986), 251-265.
[7] E. M. Stein and R. Shakarchi, Complex Analysis, Princeton University Press, New Jersey, USA

About this Article

TITLE:
Certain subordination results on the convolution of analytic functions

AUTHORS:
Poonam Sharma (1)
Rajesh K. Maurya (2)

AUTHORS AFFILIATIONS:
(1) Department of Mathematics University of Lucknow, Lucknow 226007
(2) Department of Mathematics University of Lucknow, Lucknow 226007

JOURNAL:
Journal of Mathematics and Applications
10/37

KEY WORDS AND PHRASES:
Analytic function, Convolution (Hadamard product), Subordination,
Convex functions, Zeta function

FULL TEXT:
http://doi.prz.edu.pl/pl/pdf/jma/28

DOI:
10.7862/rf.2014.10

URL:
http://dx.doi.org/10.7862/rf.2014.10

REVISITED:
2013-10-03

COPYRIGHT:
Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza; al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów
tel.: +48 17 865 11 00, fax.: +48 17 854 12 60
Administrator serwisu: