Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 

Logowanie

Logowanie za pomocą Centralnej Usługi Uwierzytelniania PRz. Po zakończeniu pracy nie zapomnij zamknąć przeglądarki.

Journal of Mathematics and Applications

Journal of Mathematics and Applications
6/37, DOI: 10.7862/rf.2014.6

On circularly symmetric functions

Leopold Koczan, Pawe l Zaprawa

DOI: 10.7862/rf.2014.6

Abstract

References

[1] Q. Deng, On circularly symmetric functions, Appl. Math. Lett. 23 No. 12 (2010) 1483-1488.
[2] J.A. Jenkins, On circularly symmetric functions, Proc. Amer. Math. Soc. 6 (1955) 620-624.
[3] R.J. Libera, Disk-like functions, J. Aust. Math. Soc. 11 (1970) 251-256.
[4] M. Szapiel, W. Szapiel, Extreme points of convex sets (IV). Bounded typically real functions, Bull. Acad. Polon. Sci., Math. 30 (1982) 49-57.
[5] P. Zaprawa, Distortion theorems for certain subclasses of typically real functions, Stud. Univ. Babes-Bolyai Math. 57 (2012) 301308.

About this Article

TITLE:
On circularly symmetric functions

AUTHORS:
Leopold Koczan (1)
Pawe l Zaprawa (2)

AUTHORS AFFILIATIONS:
(1) Department of Mathematics, Lublin University of Technology, Nadbystrzycka 38D, 20-618 Lublin, Poland
(2) Department of Mathematics, Lublin University of Technology, Nadbystrzycka 38D, 20-618 Lublin, Poland

JOURNAL:
Journal of Mathematics and Applications
6/37

KEY WORDS AND PHRASES:
symmetric function, radius of starlikeness, zeros of polinomi-
als

FULL TEXT:
http://doi.prz.edu.pl/pl/pdf/jma/24

DOI:
10.7862/rf.2014.6

URL:
http://dx.doi.org/10.7862/rf.2014.6

RECEIVED:
2013-06-25

COPYRIGHT:
Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów

POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza; al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów
tel.: +48 17 865 11 00, fax.: +48 17 854 12 60
Administrator serwisu: